Yeşilay Eyüpsultan Şube Başkanı Yıldıray Şahin kutlama mesajı yayımladı – Eyüp Gündem Haber

Yeşilay Eyüpsultan Şube Başkanı Yıldıray Şahin kutlama mesajı yayımladı

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Eyüpsultan Şube Başkanı Yıldıray Şahin, Kurban Bayramı öncesi yayınladığı mesajla başta Eyüpsultan halkı olmak üzere tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutladı.

Başkan Şahin yayınladığı mesajda, “Bizleri birbirimize kenetleyen en önemli manevi harcımız olan bayramlar, asırlardır bu topraklarda dostluğun, hoşgörünün, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örnekleri sergilenmekte ve bu yönde tüm dünyaya örnek olmaktadır. Gönüllere hoşgörü, sevgi ve şefkatin yayıldığı; kardeşlik, birlik ve beraberlik ruhunun derinden teneffüs edildiği bu mânâ ikliminin sadece bayram günlerinde değil; her zaman yaşanıp yaşatılabilmesi en büyük temennimizdir” ifadelerini kullandı.

Yeşilay Cemiyeti Eyüpsultan Şube Başkanı Yıldıray Şahin mesajının devamında şunları kaydetti:

“Kovid-19 pandemisi nedeniyle zorlu günlerden geçtiğimiz bu günlerde Mübarek Kurban Bayramının ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ şiarıyla çevremizdeki ihtiyaç sahiplerini unutmadığımız, şehit yakınlarına ve gazilerimize kucak açtığımız, yaşlılarımızı, çocuklarımızı sevindirdiğimiz bir bayram olmasını ümit ediyor; tüm insanlığın her türlü kötü bağımlılıktan korunmuş olmasını diliyorum.

“Başta şehit ailelerimiz ve kahraman gazilerimiz olmak üzere siz aziz Eyüpsultanlı hemşehrilerimin, milletimizin ve bütün İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Yeşilay Eyüpsultan Şube Başkanı Yıldıray Şahin kutlama mesajı yayımladı” te bir düşünce

Bir cevap yazın