Ulaştırma Profesörü Mustafa Ilıcalı’dan Şoförler Odasına ziyaret – Eyüp Gündem Haber

Ulaştırma Profesörü Mustafa Ilıcalı’dan Şoförler Odasına ziyaret

Toplu Ulaşım Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı Eyüpsultan – Alibeyköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasını ziyaret etti.

22 ve 26. dönem Erzurum milletvekilliği de yapan Profesör Ilıcalı, Oda Başkanı Zeki Ateş, Başkan Yardımcısı Vehbi Kaya ve Psikoteknik Dernek Başkan Yardımcısı Cengiz Aslan ile sektörün sorun ve çözümleri üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Ateş: Sorunlarımızı ve çözüm önerilerimizi sunduk
Oda Başkanı Zeki Ateş yaptığı açıklamada, “Öncelikle Ulaşım Profesörü Sayın Profesör Mustafa Ilıcalı’ya ziyaretimize geldikleri için çok teşekkür ederim. Değerli konuğumuza toplu taşıma esnaflarımızın sorunlarını ve çözüm önerilerimizi ilettik. Ayrıca esnaflarımız adına hazırlamış olduğumuz çözüm projelerimizi de dosya halinde kendilerine sunduk.” dedi.

Aslan: Psikotekniğin önemini anlattık
Psikoteknik Dernek Başkan Yardımcısı Cengiz Aslan da görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, “Değerli büyüğümüz Sayın Profesör Doktor Mustafa Ilıcalı ile psikotekniğin önemi hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Engin bilgilerinden istifade ettiğimiz verimli bir toplantı oldu.” dedi.

Bir cevap yazın