Sular ne zaman gelecek? İstanbul Eyüpsultan’da sular kaçta gelecek? – Eyüp Gündem Haber

Sular ne zaman gelecek? İstanbul Eyüpsultan’da sular kaçta gelecek?

İSTANBUL (Haberler.com) – Sular ne zaman gelecek, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. İstanbul su kesintisi olan yerler yayınlandı. İstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi ( İski ) 8 Mart Salı günü İstanbul’da su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Su kesintileri Beyoğlu, Esenler, Kadıköy, Maltepe, Sarıyer, Tuzla ve Üsküdar ilçelerinde bugün belirli saat aralığında etkili olacak. Peki Sular ne zaman, saat kaçta gelecek? İşte İSKİ 8 Mart Salı İstanbul su kesintisi saatleri…

SULAR NE ZAMAN GELECEK?

Kağıthane Terfi Merkezi’nde gerçekleştirilecek bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Kağıthane, Eyüpsultan, Beyoğlu, Beşiktaş ve Şişli’nin bazı mahallelerine 5 saat su verilemeyecek.

KESİNTİ YAŞANACAK İLÇE VE MAHALLELER

İSKİ’den yapılan açıklamaya göre, yarın saat 10.00 ile 15.00 arasında su verilmeyecek yerler şöyle:

“Kağıthane’de, Emniyetevler, Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Harmantepe, Hürriyet, Mehmet Akif Ersoy, Merkez, Nurtepe, Ortabayır Seyrantepe, Sultan Selim, Şirintepe, Talatpaşa, Telsizler, Yahya Kemal, Yeşilce, Çağlayan ve Çeliktepe mahalleleri.

Eyüpsultan’da, Alibeyköy, Göktürk, Güzeltepe, Mimar Sinan ve Mithat Paşa mahalleleri. يورو2022

Beyoğlu’nda, Bostan, Bülbül, Cihangir, Fetihtepe, Gümüşsuyu, Hacı Ahmet Halıcıoğlu, Hüseyinağa, Kaptanpaşa, Katip Mustafa Keçeci Piri, Kılıç Ali Paşa, Kocatepe, Kulaksız, Piri Paşa, Sütlüce, Çukur, Örnektepe ve Şehit Muhtar mahalleleri.

Beşiktaş’ta, Muradiye ve Vişnezade Mahalleleri. lewandowski روبرت ليفاندوفسكي

Şişli’de, 19 Mayıs, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Ergenekon, Feriköy, Fulya, Gülbahar, Halaskargazi, Halide Edip, Hürriyet, Kuştepe, Mecidiyeköy, Merkez, Meşrutiyet, Paşa, İnönü ve İzzetpaşa mahalleleri. كل الالعاب في الانترنت