Silahtar’da hafriyat kamyonu dehşet saçtı – Eyüp Gündem Haber

Silahtar’da hafriyat kamyonu dehşet saçtı

Eyüpsultan’da rampa aşağı inerken sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği hafriyat kamyonu önce 2 otomobile ardından da inşaat halindeki binanın istinat duvarına çarparak durdu.
Eyüpsultan’da rampa aşağı inerken sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği hafriyat kamyonu önce 2 otomobile ardından da inşaat halindeki binanın istinat duvarına çarparak durdu. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken mahalleli korku dolu anlar yaşadı.
Olay akşam saatlerinde Emniyettepe Mahallesi Topçular Caddesi’nde meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre, rampa aşağı inerken virajı almaya çalışan hafriyat kamyonu henüz bilinmeyen bir sebepten sürücüsünün kontrolünden çıktı. Rampa aşağı kayan hafriyat kamyonu önce park halinde duran iki otomobile ardından da inşaat halindeki binanın istinat duvarına çarptı. العاب سباق الحصان Olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Hafriyat kamyonunun çarptığı otomobilin sahibi Didem Naifoğlu, “Ben evdeydim, beni ev sahibim aradı. Bir ses duydum ama anlamadım. Hafriyat almışlar kamyon dönmeye çalışırken dönüşü alamamış. فيزا افتراضية كاش يو Benim otomobil park halinde duruyordu. الدومينو Benim otomobile çarpmış ben de bu kadar biliyorum.” diye konuştu.
Kaynak: DHA

Bir cevap yazın