Muhsin Yazıcıoğlu İlkokulu açıldı – Eyüp Gündem Haber

Muhsin Yazıcıoğlu İlkokulu açıldı

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Göktürk’te yapımı tamamlanan Muhsin Yazıcıoğlu İlkokulu’nda incelemelerde bulundu. قواعد لعبة البوكر

Bölgenin en önemli sorunlarından birini daha çözüme kavuşturacak olan Göktürk İlkokulu’nu gezen, bilgi alan Başkan Deniz Köken, bölgeye 32 derslik güzel bir okul kazandırdıklarını belirterek şu açıklamalarda bulundu:

“Biliyorsunuz Göktürk’te ilkokulla ilgili ciddi sorunumuz vardı, çift eğitim yapılıyordu, o yüzden hükümetimizin valiliğimiz üzerinden yaptırmak istediği okullar vardı. TMSF’nin yapacağı okullar içine burayı da ekledik, inşallah 32 derslik güzel bir okul kazandırıyoruz. İlkokul öğrencilerimiz tekli eğitim sistemine geçecek. لعبة بوكر اون لاين Bu bölge için sırada lise var.”

OKUL İNŞAATLARIMIZ HIZLI BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR”
Eyüpsultan’da ihtiyaç duyulan okul talebinin hızla yerine getirildiğini sözlerine ekleyen Başkan Deniz Köken, “Akşemsettin bölgesindeki Şehit Öğretmenler şu anda ihale aşamasında, Nişanca’daki ortaokulun ihalesi ve yer teslimi yapıldı. Yakın zamanda mütahitte işe başlayacak. Haydar Akçelik ve Yunus Emre’de inşaatlar hızlı bir şekilde devam ediyor” dedi.

32 DERSLİKLİ OKULDA KONFERANS SALONU, FAALİYET ODALARI VE YEMEKHANE DE VAR
Temeli, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve Başkan Deniz Köken’in de katılımıyla düzenlenen törenle atılan okulda 32 derslik, konferans salonu, laboratuvar, spor salonu, yemekhane, çocuklarımızın daha iyi eğitim almasını sağlamak ve geleceklerini aydınlatmak için bilişim odası ve modern çağın gerektirdiği her türlü donanım bulunuyor.

Teknolojinin her türlü imkanını bünyesinde barındıracak olan okul, en kısa zamanda hizmete alınarak Göktürk bölgesinin ilkokul ihtiyacına kalıcı bir çözüm sağlayacak. العاب الانترنت

Bir cevap yazın