Kemer FK’dan Fenerbahçe’ye transfer oldu – Eyüp Gündem Haber

Kemer FK’dan Fenerbahçe’ye transfer oldu

Geçtiğimiz haftalarda kurulan ve bu sezon ilk defa kadınlar liginde mücadele edecek olan Fenerbahçe Kadın Futbol Takımında transferler devam ediyor. Yeni kurulan takım için anlaşmaya varılan 13 oyuncu ile imzalar atıldı.

Eyüpsultan ilçesinin takımlarından Kemer Futbol Kulübü’nden kaptan Songül Demirtürk de Fenerbahçe’ye imza atan futbolcular arasında yer aldı.

Sarı lacivertlilerin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Fenerbahçe Kadın Futbol Takımımızda kadro şekilleniyor. Yeni kurulan takımımız için anlaşmaya varılan 13 oyuncu ile imzalar atıldı.

Kulüp binasından gerçekleştirilen imza töreninde; İlayda Cansu Kara, Ezgi Çağlar, Altun Sancar, Demet Bozkurt, Merve Nalçacı, Emine Yaren Çolak, Dilan Aslan, Berdan Bozkurt, Narin Yakut, Songül Demirtürk, Setenay Sırım, Fatma Kara Şahinbaş ve Zeynep Ülkü Kahya kendilerini sarı lacivertli renklere bağlayan sözleşmelere imza attı.

Kadın futbolcularımızın imza töreninde Kadın Futboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Kemal Danabaş da yer aldı.

Milli takım kampına katılan İlayda Cansu Kara’nın imza töreninde Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan ve Kadın Futbol Takımımızın Menajeri Jessica Lynne Çarmıklı da hazır bulundu.

Oyuncularımıza Kulübümüze hoş geldiniz diyor; Çubuklu formamızla birlikte başarılı sezonlar geçirmelerini diliyoruz.

Bir cevap yazın