Eyüpsultan Belediyesi sosyal medyada yedinci oldu – Eyüp Gündem Haber

Eyüpsultan Belediyesi sosyal medyada yedinci oldu

Türkiye’nin en büyük dijital haber bankası Habermetre, binlerce Türk sitesini tarayarak, 2021 yılında en çok haber konusu olan İstanbul ilçe belediye başkanlarını açıkladı.

ZİRVEDE TUZLA BELEDİYE BAŞKANI YAZICI VAR
10 ismin yer aldığı listenin zirvesinde 29 bin 27 haberle AK Parti’li Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı yer aldı. Yazıcı’yı 25 bin 453 haberle CHP’li Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel takip etti.

BAĞCILAR BELEDİYE BAŞKANI ÜÇÜNCÜ SIRADA
Listenin üçüncü sırasında 20 bin 686 haberle AK Parti’li Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı bulunuyor. Çağırıcı’dan sonra araştırmanın dördüncü sırasında Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız yer alırken, beşinci sırada ise Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Ocakbaşı var.

ÜSKÜDAR VE SULTANGAZİ DE LİSTEDE
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, İstanbul’un en çok habere konu olan altıncı belediye başkanı oldu. Analizin yedinci sırasında Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, sekizinci sırasında Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, dokuzuncu sırasında Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, onuncu sırasında ise Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin yer alıyor.

Haberler.Com

Bir cevap yazın