İstanbul’un 24 ilçesinde bugün ve yarın 8 saat olacak şekilde elektrik kesintisi olacak – Eyüp Gündem Haber

İstanbul’un 24 ilçesinde bugün ve yarın 8 saat olacak şekilde elektrik kesintisi olacak

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ), İstanbul’un 24 ilçesinde bugün ve yarın değişik saat aralıklarında toplam 8 saat elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

BEDAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre; İstanbul’un 24 ilçesinde bakım çalışması nedeniyle farklı saat aralıklarında elektrik kesintileri uygulanacak. Planlı yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle kesintilerin süresinin 8 saati bulması bekleniyor.

Bugün elektrik kesintisi yapılacak bazı ilçeler ise şöyle: Arnavutköy, Zeytinburnu, Avcılar, Bağcılar, Çatalca, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Beşiktaş, Esenler, Eyüpsultan, Kağıthane, Güngören, Fatih, Şişli, Sarıyer, Sultangazi.

Yarın elektrik kesintisi uygulanacak ilçeler de Bahçelievler, Avcılar, Bağcılar, Arnavutköy, Çatalca, Bakırköy, Esenyurt, Kağıthane, Küçükçekmece, Silivri, Zeytinburnu, Sultangazi olacak.

İstanbul’un Avrupa yakasında planlı elektrik kesintisi yaşanacak ilçelerin ve mahallelerin duyurulduğu Planlı Elektrik Kesinti listesine, www.bedas.com.tr web sitesindeki Planlı Kesintiler bölümünden ve BEDAŞ 186 mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.

Ayrıca planlı elektrik kesintileri hakkında SMS bilgilendirilmesi almak için de BEDAŞ’a başvuru yapılabiliyor.

Elektrik kesintilerinin belirtildiği internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Kaynak: ANKA