Kapkaç ve hırsızlık güvenlik kamerasında – Eyüp Gündem Haber

Kapkaç ve hırsızlık güvenlik kamerasında

Eyüpsultan, Kağıthane ve Gaziosmanpaşa İlçelerinde ‘Oto Hırsızlığı”, ‘Mala Zarar Verme” ve ‘Kapkaç” suçları ile yürütülen çalışmalar kapsamında 2 kişi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yürütülen çalışmalar sonucu gözaltına alındı. Kapkaç ve hırsızlık anları ise güvenlik kamerasına yansıdı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlilerince, Kağıthane, Gaziosmanpaşa ve Eyüpsultan İlçelerinde 2 ‘Kapkaç”, 4 ‘Otodan Hırsızlık” 2 ‘Oto Hırsızlığı” ve bir ‘Mala Zarar Verme” suçlarına ilişkin çalışma başlatıldı.

İncelenen güvenlik kamerası görüntülerinde suçları gerçekleştirdiği tespit edilen E.E. ve M.K. isimli şüpheliler, Eyüpsultan ilçesi Esentepe Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesinde bulunun bir işyerine daha önceden çaldıkları aküleri satmak istedikleri esnada suçüstü yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerin Eyüpsultan ilçesinden çaldıkları otomobil ile Gaziosmanpaşa ilçesinden çaldıkları motosiklet bulunarak sahibine teslim edilirken yaşı küçük M.K. isimli şahıs ile E.E. isimli şüpheliler sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Demirören Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri

Bir cevap yazın