Eyüpsultan Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Yavuz oldu – Eyüp Gündem Haber

Eyüpsultan Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Yavuz oldu

Eyüpsultan Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanlığına Eyüpsultan Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Yavuz seçildi.

Ali Rıza Yavuz Alibeyköy Sosyal Tesislerinde yapılan olağanüstü kongrede oybirliği ile seçilerek görevi Murat Çelik’ten devraldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından divan heyeti oluşturuldu. Divan heyeti Başkanlığına İASKF As Başkanı Gökhan Ceyhan, Yardımcılığına Yahya Sünnetçi ve Avukat Seyfullah Yılmaz seçildi.

Konuşmaların ardından yönetim kurulu faaliyet raporu, kesin hesap ve 2021/2022 tahmini bütçe raporu, denetleme kurulu raporu, raporların ayrı ayrı müzakeresi ve ibrası, tüzük maddesinde değişiklik okunarak karara bağlandı. اون لاين بلاك جاك

Tek listeyle gidilen seçimde Ali Rıza Yavuz ve ekibi oybirliği ile göreve geldi. 1 bet Genel kurulda bir teşekkür konuşması yapan Başkan Ali Rıza Yavuz, “Bana ve yönetim kuruluna güvenip, bizleri desteklediğiniz ve seçtiğiniz için herkese teşekkür ediyorum. كم عمر كريم بنزيما Ayrıca tebrik telgrafları gönderen TFF Başkan Vekili, TASKK ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez, Eyüpsultan Belediye Başkanımız Deniz Köken ve tüm dostlarıma da teşekkürü bir borç bilirim.” diye konuştu.

Bir cevap yazın