Eyüpspor tamam Alibeyköyspor netleşmedi – Eyüp Gündem Haber

Eyüpspor tamam Alibeyköyspor netleşmedi

2019-2020 sezonu, TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Eyüpspor için lig tamamlanırken Bölgesel Amaör Lig 11. ملاكمه Grupta mücadele eden Alibeyköyspor’un durumu netleşmedi.

Covid-19 nedeniyle uzun süredir oynanmamış ve liglerin tescil durumu yılan hikayesine dönmüştü. كاس يورو 2024 Bir çok futbol otoritesine göre TFF Yönetiminin sınıfta kaldığı bu sürecin sonunda nihayet resmi bir açıklama geldi. كأس العالم للكريكيت 2023

2. ve 3. Ligde play off oynanacak
Yapılan açıklamada 2. Lig, 3. Lig ve Bölgesel Amatör Liglerde grubunda lider olan takımlar bir üst lige çıktı. 2. ve 3. Liglerde sıralamada ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci olan takımlar tek maçlı play off oynayıp birer takım daha bir üst lige yükselecek. Bölgesel Amatör Lig ile ilgili ise play off ve küme düşme ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Eyüpspor için lig bitti Alibeyköyspor’un durumu belli değil
Böylelikle grubunda 29 puanla on dördüncü sırada bulunan Eyüpspor için lig sona ererken BAL 11. Grupta 36 puanla altıncı sırada bulunan Alibeyköyspor’un play out oynamayacağı henüz netleşmedi. TFF Amatör İşler Kurulunu bugün veya yarın toplanarak Bölgesel Amatör Liglerdeki küme düşme konusunu bir karara bağlaması beklenirken futbol otoriteleri BAL’da küme düşmenin olmayacağını düşünüyor.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup Puan Durumu
Bölgesel Amatör Lig 11. Grup Puan Durumu

Bir cevap yazın