Çölyak hastalarına glutensiz gıda desteği – Eyüp Gündem Haber

Çölyak hastalarına glutensiz gıda desteği

Eyüpsultan Belediyesi, küresel çapta bir krize yol açan, tüm dünyada vaka sayısı artan Koronavirüse karşı bir dizi tedbirler alırken, vatandaşların bu süreçte mağdur olmaması adına çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Eyüpsultan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, rutin çalışmalarına devam ederken, virüs nedeniyle bu hizmetlerine yenilerini ekleyerek vatandaşları bu zor günlerinde yalnız bırakmıyor. Her vatandaşını ayrı ayrı düşünen Eyüpsultan Belediyesi, glutensiz beslenmek zorunda olan çölyak hastalarını da unutmadı ve onlara bugün (12 Mayıs Salı) glutensiz gıda paketlerini ulaştırdı.

Paketlerini teslim alan vatandaşlar yapılan hizmetten memnun kaldıklarını, kendilerini unutmayan Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’e teşekkürlerini iletti. موعد انطلاق يورو 2023

17 BİN ADET GIDA KOLİSİ DAĞITILDI
Eyüpsultan Belediyesi, Koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması bulunan ve ihtiyaç sahibi ailelere temel gıda malzemelerinin bulunduğu 17 bin adet kolinin dağıtımı tamamlanırken, gerekli görülen ailelere yardımlar devam ediyor. Yardımların kolay ulaşması için Eyüpsultan, 4 bölgeye ayrılarak dağıtım kolay bir şekilde yapılıyor. Gıda kolilerinin dağıtımına köylerden başlandı. العاب سباق الحصان Ardından dağıtıma diğer mahallelerde devam edildi. Gıda kolilerinin içinde her ailenin temel ihtiyaçlarını karşılayacak malzemeler bulunuyor. لعبة دومينو Gıda kolisi alan ihtiyaç sahipleri, Eyüpsultan Belediyesinin yapmış olduğu bu destekten dolayı memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Bir cevap yazın