Bugün (13 Ağustos) elektrik kesintisi olacak sokaklar – Eyüp Gündem Haber

Bugün (13 Ağustos) elektrik kesintisi olacak sokaklar

13 Ağustos Perşembe günü İstanbul’un çeşitli ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak ve kesinti gün boyu sürecek. Peki, 13 Ağustos’ta İstanbul’un hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak. İstanbul elektrik kesintisi kaç saat sürecek. İstanbul’a elektrik ne zaman gelecek. İstanbul elektrik kesintisi ve detayları…

Boğaziçi Elektrik Dağıtım’dan (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre 13 Ağustos Çarşamba günü İstanbul’un çeşitli ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte İstanbul’da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve İstanbul’da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. İstanbul’da hangi ilçelerde elektrik eksilecek, İstanbul’a elektrik en zaman gelecek?

İşte Eyüpsultan’da elektrik kesintisi olacak yerler…

EYÜPSULTAN ilçesi, 13 Ağustos Perşembe günü planlı kesinti programı

– İSTANBUL EYÜPSULTAN ilce MERKEZ-MİMAR SİNAN mah CENDERE YOLU, ESKİ KEMERBURGAZ YOLU sk 01:00-06:00 saatleri arasında Bakım Çalışması-Kapsamlı TM Bakımı süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(2590920)

– İSTANBUL EYÜPSULTAN ilce MERKEZ-MİMAR SİNAN mah CENDERE YOLU, ESKİ KEMERBURGAZ YOLU sk 01:00-06:00 saatleri arasında Bakım Çalışması-Kapsamlı TM Bakımı süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(2590918)

– İSTANBUL EYÜPSULTAN ilce MERKEZ-MİMAR SİNAN mah 1.HAYAT, AYIŞIĞI, KOZA, TEVFİK EFENDİ, ZÜMRÜT, ÇINAR sk/ MİTHATPAŞA mah ABDULHAMİT HAN, BAL, SELANİK sk 01:00-06:00 saatleri arasında Bakım Çalışması-Kapsamlı TM Bakımı süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(2590915)

– İSTANBUL EYÜPSULTAN ilce MERKEZ-ALİBEYKÖY mah KADER, SAKİN , SEREN, UMUT, YASEMİN sk/ ÇIRÇIR mah ATATÜRK, BAŞAK, DARICA, DENGE, DÖNMEZ, GAYE, GÖKYÜZÜ, GÜROL, GİDEN, NUR, NİHAL, NİLÜFER, SAKİN, SELÇUK, SELİM, SEVDA, SUNAR, SİPER, ÜNAL, İLİM sk// SULTANGAZİ ilce MERKEZ-50. YIL mah 2076. sk 13:00-16:00 saatleri arasında Yatırım Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(2592564)

– İSTANBUL EYÜPSULTAN ilce MERKEZ- ÇIRÇIR mah 3.ÇİMEN, ADA, ALADAĞ, BAKARLAR, BİÇİMSİZ MERDİVEN, CEYHAN, DİKYOL, ERTEKİN, EĞİK, FUNDA, GÜLGÜN, GÜNDOĞDU, GÜNGÖREN, HAKAN, KAAN, KAYAK, MASLAK YOKUŞU, MEDENİ, NECATİBEY, OKULYANI, PARK, TAŞKIN, TAŞLI, VEFALI, ÖZGEN, İNEN sk 09:00-12:00 saatleri arasında Yatırım Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(2592563)

Bir cevap yazın