Alibeyköyspor yönetim kurulu, Belediye Başkanı Deniz Köken’i ziyaret etti. – Eyüp Gündem Haber

Alibeyköyspor yönetim kurulu, Belediye Başkanı Deniz Köken’i ziyaret etti.

Alibeyköy Spor Kulübü Başkanı Mehmet Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Eyüp Belediye Başkanı Deniz Köken’i makamında ziyaret ederek olağanüstü kongreden sonra ilk ziyaretini Belediye Başkanına yapmış oldu.

Ziyarette kendisine Alibeyköyspor atkısı hediye eden Alibeyköyspor heyetine teşekkür eden Belediye Başkanı Deniz Köken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, maddi ve manevi her zaman yanlarında olacağını dile getirdi.

Başkan Deniz Köken Alibeyköysporlu yöneticilerle yaptığı sohbetin devamında, gençlere ve spora yönelik gerçekleştireceği projeler hakkında bilgiler verdi.

Alibeyköyspor’un Süper Amatör Lig’e düştüğüne üzüldüğünü dile getiren Köken, Alibeyköyspor’un bu sezondan sonra atılım yapması gerektiğini ifade ederken, ”Öze dönmenize çok sevindim, kulübü sahiplenmenize çok sevindim, Alibeyköyspor’un  üst liglere çıkacağına olan inancım tamdır, her zaman yanınızda olacağım.” dedi.

Alibeyköyspor’un Başkanı Mehmet Duman’da yaptığı konuşmada, Deniz Köken’in kendilerine gösterdiği yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti.